0905 985 364

Otváracie hodiny: 8:30 - 16:30

O nás

Zoznámte sa so spoločnosťou POLUX, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2002 a špecializuje sa na predaj značkovej pánskej a dámskej konfekcie, voľno-časovej módy a džínsového oblečenia.

Pre všetkých, ktorí sa dobre a s radosťou obliekajú, či priamo vyhľadávajú kvalitné pánske a daámske obleky a oblečenie na Orave za rozumnú cenu, je u nás pripravená bohatá ponuka klasického pánskeho a dámskeho vrchného ošatenia, odevov pre voľný čas, doplnkov, spoločenskej pánskej obuvi a koženej galantérie. Tovar je možné vybrať si v pokojnej a príjemnej atmosfére našej prevádzky , doplnenej profesionálnou osobnou obsluhou a radou.

Do ponuky vyberáme len kvalitný a overený tovar od dodávateľov . Sme špecializovaný obchod, preto si dávame záležať na tom, aby bola naša ponuka čo najkomplexnejšia a zároveň obsahovala len spoľahlivý tovar.

Správny výber oblečenia považujeme za umenie, ktorým človek vyjadruje svoju osobnosť, svoje ambície, prezentuje svoju náladu. Pre svojich klientov ponúkame doplnkové služby, ako sú napríklad individuálne úpravy odevov.

Veríme, že aj vy si náš obchod rýchlo obľúbite.

Značky

Prečo my

Dlhoročná tradícia

Kvalitné značky

Široký výber

Zákaznícka karta

Prihláste sa na odber noviniek od nás

Kde nás nájdete

POLUX značková predajňa

Obchodné centrum Klinec
Hviezdoslavovo nám. 213
Námestovo 02901